polski english
  • easy_view
  • rutinex
  • termometr_med
  • termometr_elektr
  • rutinex

CEL

Genesis Trade Medical to młoda, prężnie rozwijająca się firma medyczna, która z roku na rok zwiększa udział swoich produktów na polskim rynku. Naszym celem jest osiągnięcie wysokiej pozycji rynkowej i zwiększenia popularności naszych produktów przy zachowaniu jak najwyższej jakości i dobrych cen.

WIZJA

Chcemy, aby polscy pacjenci poznali, zaakceptowali i zaufali marce Apteczka Zdrowia i żeby stała się ona jedną z pięciu najpopularniejszych marek na rynku. Seria produktów ma propagować zdrowe podejście do życia, edukować i pozwalać na oszczędne leczenie.

MISJA

Genesis Trade stara się zapewnić jak najłatwiejszy dostęp do kluczowych produktów zdrowotnych dla wszystkich pacjentów, szerząc edukację medyczną i informacje prozdrowotne. Jesteśmy wierni naszym zasadom etycznym i moralnym, odnosząc się z szacunkiem do pracowników, aptekarzy i pacjentów.

ROZWÓJ

Chcemy wprowadzać jak najbardziej nowoczesne, innowacyjne i skuteczne produkty na rynek polski oraz wejść na rynki Europy Wschodniej. Nawiązujemy współpracę z największymi producentami i ośrodkami R&D w Polsce i na świecie, poszukując nowych rozwiązań i proponując oryginalne produktyDążymy do tego, aby nasze portfolio powiększało się o 5 dobrze opracowanych produktów rocznie, które szybko zaskarbią sobie zaufanie Polaków i utrzymają się na rynku.

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy aptekarzy, sieci apteczne i farmaceutyczne, hurtownie oraz małe firmy produkcyjne wytwarzające innowacyjne produkty. Razem możemy polepszyć sytuację polskiego pacjenta!

POLECANE PRODUKTY

RUTINEX C
rutinex c

Wspiera prawidłowe
działanie układu odpornościowego

EASY VIEW
easyview

Płytkowy test ciążowy ze zbiorniczkiem

TERMOMETR ELEKTRONICZNY
termometr_elektroniczny

Medyczny termometr elektroniczny


Projekt i wykonanie © AP Projekt77. Wszelkie prawa zastrzeżone.